IBS Budapest

Tartalomhoz ugrás Láblácre ugrás

Karrierirodának jelentős szerepe van abban, hogy számos vállalat várja hallgatóinkat szakmai gyakorlatra, ill. a diploma megszerzése után teljes idős munkakörbe.

Amennyiben szeretne vállalati partnereink közé tartozni, kérjük keresse Balogh-Simon Zsófiát az alábbi elérhetőségek egyikén:

Balogh-Simon Zsófia

központvezető, Karrier Iroda

E-mail-cím:
E-mail küldése to Balogh-Simon Zsófia
Telefonszám:
+3615888661
Vállalati partnereink:
Cégek Honlap
Accor Hotels Rt. www.accor.com
Air France/KLM www.airfrance.hu
Aquincum Hotel www.aquincumhotel.com
Auchan Magyarország www.auchan.hu
BMW Hungary Kft. www.bmw.hu
Borsodi Sörgyár www.borsodi.hu
Boscolo Hotels Hungary Kft. www.budapest.boscolo.com
British American Tobacco www.bat.hu
BP Service Center www.bp.com
British Telekom www.bt.com
Budapest Bank Rt. (Member of GE) www.budapestbank.hu
Budapest Marriott Hotel www.marriott.hu/budhu
Buddha Bar Hotel, Budapest www.buddhabarhotel.hu
Canon www.canon.hu
Celanese www.celanese.com
Chemaxon www.chemaxon.com
CIB Bank Rt. www.cib.hu
Citibank www.citibank.hu
Coca-Cola Beverages Kft. www.coca-cola.hu
Colgate-Palmolive Kft. www.colgate.com
Corinthia Grand Hotel Royal www.corinthia.hu
Cushman & Wakefield www.cushmanwakefield.com
Danubius Hotels Group www.danubiushotels.com
Decathlon Hungary Kft. www.decathlon.co.hu
Deutsche Bank Rt. www.db.hu
DHL Hungary Kft. www.dhl.hu
Diageo Hungary Kft. www.diageo.com
DREHER Brewery (SABMILLER) www.dreherrt.hu
Egis Pharmaceuticals Rt. www.egis.hu
Ernst & Young Kft. www.ey.com/hu
Erste Bank Rt. www.erstebank.hu
ExxonMobil Hungary Kft. www.exxonmobil.hu
FAO Shared Service Center www.fao.org
Four Seasons Hotel Gresham Palace www.fourseasons.com
FrieslandCampina Hungária zRt. www.frieslandcampina.com
GE Healthcare www.gehealthcare.com
GE Holdings (Hungary) Kft. www.ge.com
Geometry Global www.geometry.com
GlaxoSmithKline Kft. www.gsk.hu
GLC Global Leading Conferences www.glceurope.com
GROW Organizational Development Group www.grow.hu
HBO Hungary Kft. www.hbo.hu
Heineken Hungaria Breweries Rt. www.heinekenhungaria.hu
Holcim Hungária Kft. www.holcim.com
Hotel Inter-Continental Budapest www.intercontinental.com/icbudapest
Huawei Technologies Co., Ltd www.huawei.com
Hunguest Hotels Rt. www.hunguesthotels.hu
IBM Hungary Kft. www.ibm.com/hu/hu
InBev Kft. www.borsodi.hu
ING Bank Rt. www.ing.hu
K&H Bank Rt. www.kh.hu
KDB Bank Rt. www.kdb.hu
Kempinski Hotel Budapest Rt. www.kempinski-budapest.com
KPMG Hungary Kft. www.kpmg.hu
Kraft Foods Hungary Kft. www.krafteurope.com
Leo Burnett Hungary Kft. www.leoburnett.hu
L'Oréal Hungary Inc. www.loreal.hu
Magyar Telekom www.telekom.hu
Marks & Spencer Hungary Kft. www.marks-and-spencer.hu
McCann-Erickson Budapest www.mccann.hu
MediaMarkt Saturn Holding www.media-saturn.com
Metro Commercial Kft. www.metro.co.hu
Michelin Hungary Kft. www.michelin.hu
Millward Brown Hungary Kft. www.millwardbrown.com
MKB Bank Rt. www.mkb.hu
MOL Hungarian Oil and Gas Rt. www.mol.hu
Morgan Stanley www.morganstanley.com
Mücsarnok Nonprofit Pc. www.mucsarnok.hu
Nestlé Hungary Kft. www.nestle.hu
Nissan Motor Kft. www.nissan-europe.com
Novartis Hungary Kft. www.novartis.hu
Ogilvy and Mather www.ogilvy.hu
OMV Hungary Kft. www.omv.com/hu
Opel Southeast Europe Kft. www.opel.hu
OPTAVITA www.optavita.hu
OTP Bank Rt. www.otp.hu
Peugeot Hungary Kft. www.peugeot.hu
Philips Hungary Kft. www.philips.hu
Porsche Hungary Trade Kft. www.porschehungaria.hu
Philip Morris Magyarország www.pmi.com
PPG Industries Trilak www.ppg.com
Pricewaterhouse Coopers Hungary www.pwc.com
Procter and Gamble Hungary Kft. www.pg.com
Publicis Consultants l Budapest www.publicis-consultants.com
Raiffeisen Bank Rt. www.raiffeisen.hu
Reckitt-Benckiser Kft. www.reckittbenckiser.com
Ringier Publishing Kft. www.ringier.hu
Robert Bosch Kft. www.bosch.hu
Samsung Electronics Magyar Rt. www.samsung.com
Sanofi-Aventis Kft. www.sanofi-aventis.com
Shell Hungary Rt. www.shell.hu
Siemens Rt. www.siemens.com
Sió-Eckes Kft. www.sioeckes.hu
Sony Hungaria Kft. www.sony.hu
Stamegna Retail www.stamegna.eu
Szépművészeti Múzeum www.szepmuveszeti.hu
Tata Consultancy Services www.mytcscareer.com
Tesco Hungary Rt. www.tesco.hu
The Ritz-Carlton, Budapest http://www.ritzcarlton.com/en/hotels/europe/budapest
The Walt Disney Co. www.disney.com
TriGránit Rt. www.trigranit.com
Trivago www.trivago.hu
UniCredit Bank www.unicreditbank.hu
UniCredit Leasing www.unicreditleasing.hu
Unilever Hungary Kft. www.unilever.com
Vodafone Hungary Kft. www.vodafone.hu
Wallis Motor Kft. www.wallispest.hu
Walt Disney www.disney.com
Well Adverising Agency Kft. www.well.hu
Xerox Hungary Kft. www.xerox.hu
Young and Rubicam Budapest www.yr.hu
Zwack Unicum Rt. www.zwack.hu